O nas

Ambiote jest firmą specjalizującą się w rozwoju, produkcji i dystrybucji urządzeń medycznych do terapii światłem spolaryzowanym w stomatologii .

Jej siedziba znajduje się w Bratysławie na Słowacji.

Firma Ambiote z powodzeniem weszła na rynki światowe.

Dążymy do całkowitej niezawodności, dostarczając naszym klientom zewnętrznym, dostawcom, dealerom i wszystkim naszym współpracownikom wysokiej jakości usług w uzgodnionych terminach. Zachowanie naszej firmy w każdym momencie odzwierciedla uprzejmy profesjonalizm.

Naszą wizją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, spełniających najwyższe standardy, wraz z doskonałą, profesjonalną obsługą.

Wierzymy, że każdy ma prawo do zdrowych zębów i życia bez bólu .

Wierzymy, że każdy ma prawo do zdrowych zębów i życia bez bólu .

Najwyższa jakość i wydajność produkcji

Najwyższa jakość i wydajność produkcji

Ambiote posiada ważne międzynarodowe certyfikaty (zgodność z ISO 13485:2016) i kładzie nacisk na bardzo ścisłe kontrole jakości w produkcji.

Naszym celem jest poprawa stanu zdrowia ludzi na całym świecie poprzez dostarczanie innowacyjnych i wysokiej jakości produktów medycznych o dużej wartości dodanej.

Nasz produkt Miolite spełnia wymagania dla urządzeń wykonywanych na zamówienie zgodnie z normą EU93/42/EEC.


Certyfikaty i deklaracje zgodności

Systematyczne zarządzanie jakością

Zapewnienie jakości w celu poprawy procesów

Zapewnienie jakości w celu poprawy procesów

Misją działu Systemów Zarządzania Jakością (QMS) w Ambiote jest zapewnienie jasnych i zwięzłych definicji, dokumentacji i szkoleń dla wszystkich procesów wewnętrznych. Każdy pracownik, współpracownik lub podwykonawca Ambiote ma możliwość zainicjowania przeglądu procesu i przyczynienia się do ciągłego doskonalenia działań poprzez informacje zwrotne i udział w systemie audytu wewnętrznego.

Celem SZJ (QMS) jest zapewnienie, że dążenie to jest przeglądane i rozważane przez kierownictwo oraz że wszelkie zmiany systemu są korzystne dla naszych klientów, a tym samym poprawiają zgodność naszych praktyk biznesowych zgodnie z akredytacją ISO.

Pozytywne doświadczenia z nami.

Pozytywne doświadczenia z nami.

INFORMACJE KONTAKTOWE

napisz do nas lub skontaktuj się z nami

© 2024 AMBIOTE Ltd. Zawartość serwisu chroniona prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone.